گالری ما

اطلاعات تماس

جدیدترین-مدل-اپن-آشپزخانه

جدیدترین مدل اپن آشپزخانه/معرفی+30نمونه کار زیبا

در حال حاضر آشپزخانه ها جزو اصلی در خانه ها به حساب می آیند و شما می توانید با طراحی اشپزخانه از جمله اپن و کابینت های آن جلوه ای خاص به ان بدهید و ان را دلبازتر و بزرگ تر نشان بدهید و همچنین از فضای ان بیشتر بهره ببرید . 

در ادامه به معرفی انواع اپن به همراه عکس می پردازیم 

اپن 1
اپن6
اپن5

آشپزخانه های امروزی و مدرن بیشتر به شکل اپن طراحی می شوند که انواع مختلفی دارد .

اپن آشپزخانه دارای معایب و مزایا هایی است از دسته مزایاهای آن می توان به افزایش فضای داخلی با  پیوستن آشپزخانه به فضای نشیمن ، زیبایی و جلوه ی خاص محیط و همچنین استفاده کردن از کابینت و قفسه در میز اپن برای زیاد کردن فضای کابینت ها که برای خانم ها بسیار مهم است اشاره کرد و اگر بخواهیم از معایب آن صحبت کنیم می توان به در هم آمیختن هوای فضای خانه و در دید بودن فضای کامل آشپزخانه از قسمت نشیمن اشاره کرد در ادامه مطلب شما را با طراحی انواع مدل های اپن اشزخانه اشنا خواهیم کرد

با طراحی دکوراسیون داخلی اشنا شوید

شما میتوانید برای طراحی و یا بازسازی دکوراسیون خانه خود با پشتیبانان گروه طراحی DL تماس برقرار نمایید.

انواع مدل های اپن اشپزخانه

اپن های کاملا باز

در آشپزخانه هایی که با مدل اپن کاملا باز طراحی می شوند ، می توان گفت  فضای داخلی آشپزخانه به دلیل طراحی خاص دیوارها و کابینت های آن کاملا از خارج اشپزخانه و از فضای نشیمن دید دارند .

اپن آشپزخانه کاملا باز درسته که حریم شخصی اشپزخانه را کاملا به چالش میکشه ولی می تونه برای کسانی که این مسئله زیاد براشون مهم نیست به دلیل اینکه فضا را بسیار بزرگ تر میکنه ، بسیار کارآمد و جذابی باشه پس در ادامه تصاویری از این مدل رو ببینیم :

اپن باز 10
اپن این اشپزخانه کاملا باز است
  • با اعمال نورپردازی صحیح نیز می توان جلوه و نمای اشپزخانه ها را زیباتر کرد .

اپن های نیمه باز اشپزخانه

اپن نیمه باز امکان این را دارد که به نحوی طراحی بشه که امکان دید کامل رو حذف کنه و تا حد زیادی توسط دیوارها و کابینت ها می تونه دید به داخل آشپزخانه رو کنترل و محدود کنه البته بازم به طراحی آشپزخانه های سنتی و قدیمی  که کاملا جدا از نشیمن بودند، نمی رسه اما میزان دید اون مثل اپن های کاملا باز هم نیست که باهم در ادامه نمونه هایی از این طرح اپن اشپزخانه می بینیم .

مدل اپن این اشپزخانه ها توسط پنجره ها از نشیمن جدا شده اند و طراحی خاصی را برای خانه رقم زدند هم زیبایی منحضربه فردی دارند و هم به زیبایی جداکننده اشپزخانه با بقیه قسمت های خانه شدند :

اپن نیمه باز3
اپن این اشپزخانه توسط کابینت های زیبا اشپزخانه از نشیمن جدا شده است که هم برای قرار دادن وسایل بیشتر به کار می اید و هم جلوه ای خاص به اشپزخانه داده است .

در تصویر پایین اپن اشپزخانه با یک دیوار تلفیق شده است و دید نشیمن به اشپزخانه را کاملا گرفته است . طراح می تواند از سنگ های تزئینی و زیبا و همچنین با گچ بری طرح های خاصی را برای نشیمن و اشپزخانه رقم بزند .

اپن نیمه باز4

در کنج قرار داشتن مدل آشپزخانه های پایین از اپن های نیمه باز هستند که تقریبا از 3سمت و نصف آشپزخانه پنهان هستند و باعث این می شوند که بخش های زیادی از محیط دید مستقیمی به نشیمن نداشته باشد .

اپن بسته 5
در نهایت این مدل اپن نیمه باز در نهایت سادگی زیباست و با وصل پرده ی نازک و رنگی جلوه خود را بیشتر نشان می دهد و ازقسمت نشیمن نیز پنهان می شود

شما میتوانید برای طراحی و یا بازسازی دکوراسیون خانه خود با پشتیبانان گروه طراحی DL تماس برقرار نمایید.

طرح اپن اشپزخانه با امکان بسته شدن

یا شماهم دوست دارید که اشپزخانه ی اپن بازتان را هروقت خواستید به یک اشپزخانه اپن بسته تبدیل کنید ؟که هم بتوانید مشکلات ناشی از اپن بودن رو حل کنید وهم یک تنوعی به خانه بدهید ! 

با استفاده از کرکره ، پرده ، پاراوان یا دیوارهای تزئینی و زیبای متحرک می توان این کار را انجام داد .در ادامه با تصویرهایی از این مدل ها همراه شما هستیم

اپن بسته 1
در این طرح بسیار زیبا وخاص با وصل کردن کرکره یا پرده هم می توان فظای اشپزخانه را بست و هم از رنگ و چشم نوازی اپن اشپزخانه لذت برد
اپن بسته 3
در این تصویر شاهد طراحی ای مدرن هستیم که با این خلاقیت نوین اپن اشپزخانه را در دسته بسته قرار می دهد
در باز این اشپزخانه را با دربی چوبی رنگ و زیبا مانند این تصویر می توان بست که قابلیت جابجایی دارد و هم نمایی علاوه بر اشپزخانه به فضای نشیمن داده است
اپن بسته 4
طراحی خاص مدل اپن این اشپزخانه با شیشه است که با نورپردازی و شفافیتی که به محیط خانه داده است ان را بسیار دلنشین کرده است
admin

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنلاین از ما مشاوره رایگان بگیرید