گالری ما

اطلاعات تماس

سبک طراحی روستیک

سبک طراحی روستیک

سبک طراحی روستیک بیانگر سبک زندگی اجداد ما در دوران تلفیق طبیعت و تمدن بوده است. دکوراسیون روستیک طیف وسیعی از دکوراسیون داخلی خانه های روستایی در طرحهای متفاوت را شامل میشود. زندگی در خانه ای به سبک روستیک منحصرا شامل دکوراسیون چوبی نمیشود و میتواند عناصر متفاوتی را در خود جای دهد.

تعریف دکوراسیون روستیک شامل دکوراسیون طبیعی و قدیمی و حاوی عناصر زبر و ناهموار است.برخی از سبکهای روستیک عبارتند از:سبک خانه ساحلی،سبک توسکان و هر سبکی که حال و هوای خانه های قدیمی و روستایی را القا میکند.تاکید سبک روستیک طبیعی بودن مواد بکار برده شده در طراحی آن است.بدین منظور مواد سازنده مبلمان ودیوارها بیشتر چوب و سنگ و روکشهایی از جنس کرباس و پارچه هایی با الیاف قدیمی است .مواد بکار گرفته شده در طراحی روستیک مواد استخراج شده از زمین است و به جای استفاده از چوبهای صیقلی،رنگ شده و جلادار تا جای ممکن از سنگها و چوبها در طبیعی ترین حالت آنها استفاده میشود.

چیدمان و عناصر سبک روستیک متفاوت از سبک مدرن بوده و در آن آثاری از نورپردازی هندسی و مبلمان پر زرق و برق پیدا نمی شود.سبک روستیک ذاتا سنگینتر،شلوغ تر و تاریکتر از سبک مدرن است. ترکیب سبک مدرن و روستیک فضایی روشن و باز و در عین حال طبیعی تولید خواهد کرد.اثاثیه بکار برده در سبک روستیک باید دست ساز باشند به گونه ای که مواد اولیه بکار رفته در اثاثیه بیشتر از طرح و شکل آن به چشم بیاید.در این نوع دکوراسیون اسباب و لوازم معمولا از لحاظ ابعاد بزرگ هستند و از رنگهای طبیعی و خنثی استفاده می شود.

DLGroupDesign

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنلاین از ما مشاوره رایگان بگیرید